jakubowo5.com.pl

Atrakcje

Kąpiele i sporty wodne

Mazury słyną z pejzażu – w naszym regionie znajduje się kilka dużych jezior, w których można pływać lub wiosłować. Polecamy również i organizujemy wycieczki łodzią wiosłową na malowniczą rzekę Krutynia przez sąsiedni rezerwat przyrody

Przejażdżki rowerowe

Dla naszych gości zapewniamy rowery z dostępną zmianą biegów. Z naszego pensjonatu można zrobić wiele ciekawych wycieczek rowerowych i pieszych (patrz także przewodnik „jazda na rowerze na Mazurach” Conrada Steina Verlaga, 2 edycja).

Konno

Pobliska stadnina koni oferuje lekcje jazdy konnej i przejażdżki bryczką po lesie.

Ćwiczenia fizyczne

W pensjonacie można uprawiać jogę i ćwiczenia tai-chi.

Zabawa podczas gry

Jeśli masz na to ochotę, możesz zagrać w bilard lub tenisa stołowego. W pobliżu znajduje się kort tenisowy.

Artystycznie kreatywnie

Dla naszych gości zainteresowanych sztuką jest studio ze świetlikiem, wyposażone w sztalugi i dostępne narzędzia. Istnieją dobre możliwości zatrudnienia zarówno dla malarzy, jak i rzeźbiarzy. Na życzenie oferowane są kursy plastyczne.

Przy ognisku

Nieformalna atmosfera zapewnia odpoczynek i relaks. Niektórzy ludzie dostają tu swoją gitarę. Często nasi goście zaprzyjaźniają się lub stają się przyjaciółmi domu.

Podążaj za wezwaniem żurawi

Pod koniec września z przyjemnością pokażemy miejsce, w którym tysiące żurawi gromadzi się na południe. Niepowtarzalny spektakl i niezapomniane wrażenia!

Bądź osiągalny (internet)

Wi-Fi (W-LAN)